Závodíme pro radost! V sezoně 2015 se máme v plánu zúčastnit téměř všech podniků ČMPR v rally. Aktualní informace na stránkách www.arenaracingteam.cz.
Kliknutím náhled zvětšíte
Racing team Jsme parta nadšenců automobilových závodů všeho druhu. Po několikaletém objíždění soutěží a okruhových závodů bylo na čase přikročit k činům. Na jaře roku 2008 už prolézání rallye bazarů nebylo pouze anonymním zájmem ale skutečnou poptávkou po závodním stroji. Volba padla na osvědčené sportovní nářadí VW Golf GTi. Po krátkém oťukávání se strojem a několika malých úpravách nezbylo než vyrazit k premiérovému podniku. Od té doby se účastníme závodů "amatérského" ražení. Začali jsme s koncem sezóny 07/08 CWC. V létě jsme skočili do Rally Sliperry cup. Po té jsme si zajezdili v Amater rallye páně Blahouta. To bylo jakési rozježdění a s velkou vervou jsme se pustili do nového ročníku CWC 08/09 Buhužel CWC  bylo ukončeno a tak se mimo exkurzu do kopců soustředíme plně na druhý ročník Amater rallye cupu.
Copyright © 2015 ARENA auto-pneu servis ● Prepared by AHPC service ● Created by StripedDog ● Design with Xara Web Designer